ساخت ساختمان رویایی شما با معتبرترین شرکت ساختمانی

ساخت ساختمان رویایی شما با معتبرترین شرکت ساختمانی

هلدینگ ساویلا با داشتن کادری متخصص از کارشناسان مجرب و نیروی کار آمد و خلاق  با ارائه خدماتی چون ساخت ساختمان، ساخت و ساز پروژه های ساختمانی، بازسازی داخلی و خارجی بنا و مشارکت در ساخت، تامین مصالح و تجهیزات ساختمانی ، به عنوان یکی از بهترین و مطرح ترین شرکت های ساختمانی آماده خدمت رسانی به شما مخاطبان ارجمند است، چنانچه نیازمند یک مجموعه و اکیپ تخصصی و کارکشته در حوزه ساختمان سازی و سایر موارد هستید، هلدینگ ساویلا بهترین شرکت ساختمانی در ایران و خاور میانه آماده،ساخت وساز پروژه ساختمانی در کوتاهترین زمان،مدرن،لوکس و حرفه ای و با مناسبترین قیمت می باشد.

در ادامه ی این مطلب همراه ما باشید تا با خدمات یاد شده به صورت مختصر آشنا شوید.

ساخت ساختمان صفر تا صد طراحی، نظارت و اجرا

ساخت و اجرای ساختمان :

یکی از خدمات هلدینگ ساویلا، طراحی ، نظارت و اجرای صفر تا صد کلیه پروژهای ساختمانی و عمرانی می باشد.مجموعه ساختمان سازی ساویلا با تیم مجرب یکی از با تجربه ترین و بهترین گروه های ساخت و ساز را به خود اختصاص داده است.
برای ساخت و اجرای ساختمان( ویلا، ساختمان مسکونی، تجاری، اداری، آپارتمان، مراکز خرید و مراکز تفریحی، فضای درمانی و شهرک سازی و…) از مراحل اولیه ساخت که شامل خاکبرداری است تا انتهای مراحل اجرای ساختمان همراه با تامین مصالح ساختمانی این شرکت معتبر خدمات اجرای ساختمان و مشارکت در ساخت خود را ارائه می کند.

ساخت و ساز و حرفه ای کلیه پروژه های ساختمانی و عمرانی

برای ساخت یک بنا مراحل زیر باید انجام شود که عبارتند از :

اولین مرحله برای ساخت ساختمان، جواز ساختمان سازی از شهرداری است و سپس بعد از صدور این جواز تخریب زمین شروع می شود و بعد از تخریب گودبرداری، اجرای فونداسیون ساختمان، اجرای اسکلت ساختمان، اجرای سقف ساختمان، شروع عملیات سفت کاری، اجرا و طراحی تاسیسات ساختمان مانند لوله کشی و سیم کشی و…، اجرای نما ساختمان، نازک کاری، طراحی داخلی و نهایتا تحویل ساختمان بعد از پایان عملیات اجرای ساختمان انجام می شود.

برای پروژه ساخت ساختمان می توانید از پروژه های اجرا شده این مجموعه بازدید کنید و با نوع طراحی معماری ساختمان، متریال های ساختمانی بکار رفته و همچنین طراحی نمای ساختمان، طراحی داخلی و خارجی و تمام مراحل ساخت از گودبرداری تا نازک کاری ساختمان و علاوه بر آن آشنایی با سرپرست اجرا، کارگاه و تیم مهندسی ساخت مجموعه ساویلا را از نزدیک مشاهده کنید تا بهترین تصمیم را برای ساخت یک بنا عالی با بهترین متریال بگیرید.

اجرای صفر تا صد ساختمان با هلدینگ ساویلا

– بازسازی ساختمان :

 بازسازی ساختمان به فرایندی گفته می شود که می توان تاسیسات، نمای بیرونی، نمای داخلی و نقشه داخلی ساختمان را تغییر داد و علاوه بر آن استحکام و مقاومت ساختمان را نیز بالا برد. همچنین با بازسازی بنا می توان نوع کاربری ساختمان را تغییر داد.

یکی از سوالات بسیار مهم این است که آیا می توان بدون مشورت با یک کارشناس اقدام به بازسازی ساختمان و نوسازی آن کرد؟
باید خدمت شما مخاطبان گرامی بگویم که خیر نمی توان، باید برای بازسازی بنا با کارشناس مشورت کرد تا از خطرات احتمالی پیشگیری شود. به موارد زیر توجه فراوانی کنید :

– برای خراب کردن ملک باید از یک مهندس با تجربه ناظر مشاوره بگیرید و چنانچه نیاز به مجوز باشد برای آن اقدام کنید.

– تخریب برخی از دیوارها خطرناک است و امکان دارد موجب ریزش کل ساختمان شود که برای مشخص کردن آن باید از کارشناس مربوطه کمک بگیرید.

– انتهای مجوز تخریب ملک را باید مهندس ناظر امضا کند.

– چنانچه قوانین بازسازی ساختمان را رعایت نکنید، مجبور به پرداخت جریمه می شوید؛ جریمه تخلفات ساختمانی بر اساس قوانین بازسازی متفاوت می باشند.

گروه اجرایی ساخت ساختمان در شرکت ساویلا دارای تخصص و تیم مجرب و متعهد در زمینه های ساختمان سازی که شامل انواع ساختمان مسکونی، آپارتمان، ساختمان های اداری، تجاری، مراکز خرید و مراکز تفریحی و … همچنین تخصص در زمینه مقاوم سازی ساختمان ها، تهیه نقشه های اجرایی، نقشه های طراحی سازه، طراحی و بازسازی ساختمان ها و… به تیم اجرایی ساختمان ساویلا با توجه به سابقه بسیار درخشان در اجرای ساختمان های متفاوت و مدرن خود را متعهد به اخلاق حرفه ای برای اجرای پروژه می داند.
گروه اجرایی ساختمان ساویلا با شناخت بسیار دقیق از تمام مراحل و فاز اجرایی ساخت و تجهیزات و مصالح ساختمانی و کاربرد هر یک از متریال ساختمانی در شرایط آب و هوایی و جغرافیایی متفاوت همواره سعی در استفاده از با کیفیت ترین مصالح ساختمانی دارد.

طراحی پلان  ساختمان را به یک مجموعه  ماهر و متخصص بسپارید.

بازسازی و نوسازی بنا در حقیقت عملیات بسیار پیچیده ای محسوب می شود و به هماهنگی های بسیاری از افراد نیاز دارد. مسلما بهترین و بی دردسرترین تصمیم مشاوره با یک نیروی متخصص می باشد که مسئولیت همه ی این کارها را بر عهده بگیرد. ما مجموعه بزرگ و معتبر ساویلا را به شما معرفی می کنیم که انجام همه ی مراحل یاد شده را برای شما به بهترین نحو ممکن تعهد و انجام می دهند.

مشارکت در ساخت :

پیمانکاری ساختمان و مشارکت در ساخت وساز به چه معناست؟

مشارکت در ساخت یک نوع قرارداد دو طرفه ساخت و ساز محسوب می شود که میان یک یا چند مالک و یک یا چند سازنده به انعقاد می رسد. بر اساس این قرارداد برای ساخت یک پروژه ساختمانی با ویژگی های مشخص و معین به توافق می رسند.
در این قراردادها سرمایه مالک یا مالکین، زمینی است که ساختمان باید در آن بنا شود و سرمایه سازنده هم پرداخت هزینه های اجرای عملیات پروژه ساختمانی و تکمیل آن می باشد.
برای هر کدام از طرفین قرارداد با توجه به ارزش سرمایه ی آورده شده، سهمی از پروژه ساختمانی در نظر گرفته می شود که در قرارداد به صورت واضح و مشخص منعقد می شود تا هر دو طرف بتوانند در این معامله به سود و نتیجه مورد نظر خود دست بیابند. 

به عبارت دیگر مشارکت در ساخت عبارت است از :

ممکن است شما ملکی داشته باشید که قدیمی شده و نیاز به بازسازی دارد یا زمینی داشته باشید که می خواهید ساختمان مسکونی، مجتمع تجاری، کارخانه، هتل، ویلا، سوله و یا هر نوع ساختمان دیگری را در آن بنا کنید، اما سرمایه لازم و کافی را برای امور ساخت و ساز ندارید و همچنین تجربه و مهارت کافی در این زمینه نداشته باشید، بنابراین مشارکت در ساخت یکی از بهترین و به صرفه ترین قراردادهایی می باشد که می توانید به آن فکر کنید ودر مورد آن اقدام کنید.

در این نوع مشارکت شما زمین خود را حفظ کرده اید و بدون سرمایه دیگری به ملک دلخواه خود دست پیدا می کنید. به همین دلیل برای این موضوع شما باید با یک متخصص یا سرمایه گذار در امور ساخت و ساز وارد معامله شوید و زمین یا ملک قدیم خود را به او واگذار کنید و فرد متخصص هم با رعایت تعهداتی ملک یا زمین شما را تبدیل به ساختمان مورد نظر شما می کند.

مشارکت در ساخت مثل این می باشد که شما زمین خود را با فرد متخصص یا سرمایه گذار شریک شده اید و او هم سرمایه و تجربه خودش را با شما به اشتراک می گذارد؛ در این مشارکت سود دو طرف در نظر گرفته می شود و در صورتی که طرفین به توافق برسند پروژه ساخت شروع می شود.

مزایای مشارکت در ساخت چیست؟

مشارکت در ساخت یکی از روش های پرسود برای سرمایه گذاری به شمار می رود که در عین حال باعث ایجاد فرصت شغلی و رونق اقتصادی می شود. البته این موضوع چنانچه طبق اصول قانونی، زیر نظر مراجع معتبر و با شفافیت و اعتماد دوطرفه بین مالک و سازنده انجام شود، یک معامله موفق خواهد بود.

ساخت یک بنا نیازمند اصول حرفه ای مهندسی و داشتن شناخت کافی برای انتخاب مصالح مناسب و رابطه با تامین کنندگان آن ها می باشد. اکثر مالکان زمین یا خانه های قدیمی در این امور سررشته ندارند و در صورت ورود به پروژه به مشکلات بسیاری بر می خورند.

از سوی دیگر افرادی با تخصص به دست آمده از سال ها تحصیل و پژوهش در دانشگاه و تجربه کار در امور گفته شده، در قالب شرکت های قانونی و معتبر، آماده ارائه خدمات لازم در حوزه ساخت و ساز به مالکان گرامی هستند. بنابراین قرارداد مشارکت در ساخت به عنوان گزینه ای مناسب و قابل اعتماد مطرح می شود.

تامین مصالح ساختمانی :

همانطور که می دانید اجزای اصلی تشکیل دهنده ی یک ساختمان، همان مصالح مورد استفاده در پروژه‌های ساختمانی موجود که نهایت با نام ساختمان معرفی می شود، می باشد.
همچنین تامین مصالح ساختمانی با کیفیت و استاندارد ضمن برخورداری از قیمت مناسب و ارزان، موجب مرغوبیت محصول نهایی خواهد شد.
علاوه بر آن ابزار و تجهیزات ساختمان سازی مورد استفاده در هر پروژه ساختمانی، به مدل و ابعاد آن پروژه بستگی دارد و در پروژه‌های متفاوت این مصالح ساختمانی با یکدیگر متفاوت می باشند.
تجهیزات ساختمان سازی مورد نیاز در پروژه‌های عمرانی از ابزارآلات کوچک همچون انبردست شروع شده تا ماشین‌ آلات بزرگ مثل جرثقیل‌ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
تامین مصالح ساختمانی مرغوب، در هر پروژه ساختمانی برای رسیدن به نتیجه دلخواه لازم و ضروری می باشد. مصالحی مانند آجرکاری، گچ کاری، سنگ تراشی، کارهای چوب، کارهای کف ساختمان و…
با توجه به آنچه یاد شد، علاوه بر تامین مصالح ساختمانی با کیفیت، کارگران ساختمانی نیز باید از ابزارآلات ایمن و سالمی استفاده کنند تا از هرگونه صدمه و آسیب در امان باشند و عملیات ساختمان سازی بدون حوادث غیر منتظره به اتمام برسد.
تجهیزات ساختمان دارای تنوع بسیاری هستند و از گونه‌ های متنوعی برخوردار می باشد. برخی از این تجهیزات شامل ابزار آلات مکانیکی ساختمان، تجهیزات تاسیسات برقی، شبکه‌های هشدار دهنده و… است.

فروش مصالح و تجهیزات ساختمانی :

یکی از نکات بسیار مهم در این حوزه این می باشد که با توجه به نوسانات ارز در بازار، بیشتر بخش‌های اقتصادی کشور تحت تاثیر قرار گرفته که مصالح ساختمانی هم نیز متاثر از این نوسانات می باشد.

بیشتر ابزار آلات فلزی مانند تیرآهن، میلگرد، سیمان و همه ی مصالح وابسته به متریال شیمیایی همچون یونولیت، پلی اتیلن، انواع چسب‌ها و دیگر افزودنی‌های بتن در مقایسه با مصالح بومی مانند شن، گچ و ماسه از نوسان بیشتری برخوردار بوده و تاثیر بیشتری را پذیرفته است.

چنانچه شما نیازمند خرید مصالح و تجهیزات ساختمانی هستید، مجموعه معتبر ساویلا در کنار شما عزیزان است تا محصولات با کیفیت و مرغوبی را با بهترین قیمت ها در اختیار شما قرار دهد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

 

WhatsApp Chat

×