ساخت و ساز پروژه های ساختمانی لوکس و مدرن

ساخت و ساز حرفه ای پروژه های ساختمانی و عمرانی مدرن، لوکس در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت

هلدینگ ساختمانی ساویلا با دارا بودن افراد متخصص و خبره در زمینه ی ساخت و ساز پروژه های مدرن و لوکس همچون ساخت ویلا، ساخت آپارتمان های مسکونی، ساختمان های اداری، تجاری، مراکز خرید و تفریحی، ساخت بیمارستان، کلینیک، سردخانه و… در کوتاه ترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت های موجود در کنار شما عزیزان است تا بهترین نتیجه را کسب کنید و ساختمانی لوکس و لاکچری با بهترین متریال و ایمن داشته باشید چون ساختمان یکی از با ارزشترین سرمایه های زندگی شماست.

1- ساخت ویلا :

ویلا بنایی است که بر پایه ارتباط با طبیعت پیرامون طراحی و ساخته می شود و در حقیقت عضوی از آن محسوب می شود. ساخت این مکان زیبا با استفاده از یک طرح مناسب انجام می شود و هدف از ایجاد آن همگام شدن با طبیعت می باشد.

ویلا برخلاف ساختمان های معمولی که فقط برای زندگی ساخته می شوند و توجه چندانی به محیط اطراف آنها نمی شود، بر ارتباط تنگاتنگ با طبیعت تاکید دارد. ویلاها ناخودآگاه شما را به یاد طبیعت و محیطی چشم نواز می اندازد و آرامش و اطمینان خاطر را به وجود می آورند.

طراحی و ساخت ویلا توسط معماران و مهندسین ماهر و باتجربه بر اساس منطقه جغرافیایی و نوع آب و هوای آن منطقه ایجاد می شود. به این دلیل که وضعیت جغرافیایی است که نوع مصالح کاربردی و معماری ویلا را تحت تاثیر قرار می دهد.

2- ساخت ساختمان های مسکونی و آپارتمان :

در ساخت و ساز آپارتمان باید به نکات فراوانی توجه کرد، چرا که ساختمان ها و آپارتمان ها دارای تعداد واحد های غیر مشخص، متراژ و طراحی متفاوت هستند. ساخت و ساز بعضی از آپارتمان ها دارای وسعت بسیاری بوده و معماران و مهندسین ساختمان می توانند به راحتی نقشه مورد نظر خود را طراحی و اجرا کنند. اما امروزه با افزایش جمعیت و گران شدن زمین و همچنین کمبود فضای لازم برای ساخت آپارتمان ها، طراحی آپارتمان کوچک و نقشه کشی مربوط به آن یک چالش بسیار مهم محسوب می شود و هر کسی نمی تواند به درستی همه ی بخش های مورد نیاز آپارتمان را ایجاد کند. اما مهندسین ماهر و با تجربه ی هلدینگ ساختمانی ساویلا دارای روش های بسیار هوشمندانه ای هستند که می توانند طراحی و ساخت وساز مجتمع های مسکونی را به بهترین نحو ممکن از همه ی قسمت های کوچک زمین در ساخت آپارتمان استفاده کنند.

3- ساخت ساختمان های اداری :

طراحی و ساخت و ساز ساختمان های اداری ملزم به اصول و ضوابطی می باشد که باید محل کار را با هر فعالیت اداری سازماندهی کند. نحوه سازماندهی یک ساختمان اداری در چندین مورد خلاصه می شود که اهداف اصول طراحی ساختمان اداری محسوب می شوند. مکان های ضروری یک ساختمان اداری شامل : ساختار، طراحی نمای ساختمان اداری، متریال های نما ساختمان، طراحی نورپردازی نما، سیرکولاسیون، دفاتر اداره، ویژگی های برطرف کردن نیازهای ارباب رجوع در ساختمان و فناوری های نوین می باشد. هر کدام از موارد گفته شده شامل تعریف های اختصاصی می باشد که در هارمونی یک ساختمان اداری نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.

 

4- ساخت ساختمان های تجاری :

طراحی و ساخت ساختمان های اداری ملزم به اصول و ضوابطی می باشد که باید محل کار را با هر فعالیت اداری سازماندهی کند. نحوه سازماندهی یک ساختمان اداری در چندین مورد خلاصه می شود که اهداف اصول طراحی ساختمان اداری محسوب می شوند. مکان های ضروری یک ساختمان اداری شامل : ساختار، طراحی نمای ساختمان اداری، متریال های نما ساختمان، طراحی نورپردازی نما، سیرکولاسیون، دفاتر اداره، ویژگی های برطرف کردن نیازهای ارباب رجوع در ساختمان و فناوری های نوین می باشد. هر کدام از موارد گفته شده شامل تعریف های اختصاصی می باشد که در هارمونی یک ساختمان اداری نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.

 

5- مراکز خرید و تفریحی :

طراحی و ساخت مراکز تفریحی هلدینگ ساویلا

مراکز خرید همواره یکی از مهم ترین مکان ها و طرح های معماری محسوب می شود که دارای ویژگی ها و کاربرد های ویژه ای است که مهندسان باید در طراحی های خود به این ویژگی ها توجه خاصی کنند تا به زیبا ترین پروژه ممکن دست پیدا کنند.

مراکز خرید و تفریحی به عنوان جایگزینی برای بازارهای سنتی پدیدار شدند. این مجتمع‌ ها به علت برخورداری از امکانات بسیاری در قالب یک مجموعه واحد خدماتی تجاری در عین تسهیل مراجعه مشتریان، محبوبیت بسیاری پیدا کردند.

مراکز خرید و تفریحی یکی دیگر از انواع آنها می باشد که با دارا بودن امکانات تفریحی بسیاری مانند شهربازی، سالن‌های ورزشی، سینما و بخش‌های تفریحی متعدد دیگر، به ارائه خدمات ویژه ای می‌پردازند. امروزه شاهد گسترش ساخت انواع مجتمع های تجاری تفریحی در سراسر شهرهای جهان هستیم که از محبوبیت روزافزون این مجتمع‌ ها حکایت دارد.

6- ساخت بیمارستان :

طراحی و ساخت بیمارستان هلدینگ ساویلا

بیمارستان‌ها در گذشته به صورت آشکار برای مصارف پزشکی و جراحی طراحی و ساخته می شدند، اما امروزه می‌توان شاهد تغییراتی به سوی انسان گرایی در امکانات بیمارستانی بود. بیمارستان های امروزی بیشتر به هتل شبیه هستند؛ وجود فضای اقامتی دارای اهمیت بیشتری نسبت به طرح‌ های سرد بهداشتی در بیمارستان های گذشته می باشد. مدت زمان بستری و اقامت بیمار به طور پیوسته کوتاه تر می‌شود و علاقه به اتاق‌ های یک تختی یا دو تختی بیشتر شده است.

بی‌ شک راه اندازی بیمارستان بستگی به محل تاسیس، ابعاد بیمارستان، چند تخصصی بودن یا تک تخصصی بودن و مواردی از این قبیل، شرایط بسیار متفاوتی خواهد داشت.

7- ساخت کلینیک :

طراحی و ساخت بیمارستان مدرن کلینیک ساویلا

کلینیک یکی دیگر از مراکز درمانی متفاوتی می باشد که با هدف رسیدگی به بیماران سرپایی تاسیس شده است. کلینیک‌ها می‌توانند به صورت خصوصی تاسیس و اداره شوند و یا این که تحت نظارت دولت یا ارگانی ویژه به فعالیت بپردازند.

تفاوت اصلی کلینیک‌ها با بیمارستان‌ها، تمرکز اصلی کلینیک‌ها بر نیازهای اصلی جمعیت می باشد. در صورتی که بیمارستان‌ها وظیفه رسیدگی به تمام انواع بیماری‌ها را بر عهده دارند.

اما همانطور که می دانید کلینیک‌های تخصصی نیز فقط به یکی از امراض متفاوت اختصاص دارند و بیماران مبتلا به مشکلی خاص را ویزیت می‌کنند.

8- ساخت سردخانه :

طراحی و ساخت سرد خانه هلدینگ ساویلا

به صورت کلی سردخانه سازه ای می باشد که به صورت دائمی یا موقتی ساخته می شود و کاربردهای متفاوتی در زمینه سردسازی دارد.

 بنابراین طراحی و ساخت اصولی سردخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.به طور معمول از یک سردخانه برای نگهداری انواع مواد غذایی فاسد شدنی و پیشگیری از خرابی آنان استفاده می‌شود. به عبارت دیگر می توان سردخانه را به یک یخچال بزرگ تصور کرد که برودت هوا را برای اهداف متفاوت ایجاد می کند. به صورت کلی می توان یک سردخانه را تحت دو موضوع کلی بررسی کرد که هر کدام از آنها نکات خاص خودش را دارد که عبارتند از :

– تجهیزات فنی سردخانه که شامل اجزای الکتریکی و مکانیکی است.

– بدنه و سازه‌ ی سردخانه

همانطور که با انواع پروژه های ساختمانی آشنا شدین، چنانچه خواستار طراحی و ساخت هر کدام از این ساختمان ها هستید، تنها کافی است به سایت ساویلا مراجعه کنید و با کارشناسان تخصصی ما تماس بگیرید تا بهترین، باکفیت ترین و همچنین خاص ترین سازه را در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت برای شما طراحی،پیاده سازی و اجرا کنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات هلدینگ ساویلا

1- مشاوره، طراحی، نظارت،و اجرای طرح های مدرن داخلی

2-طراحی، اجرا وساخت تجهیزات نوری و تاسیسات الکتریکال

3- طراحی لند اسکیپ و اجرا

4- طراحی مدرن، محاسبه و اجرای کلیه نماهای داخلی و خارجی(ساختمان ، مال و پاساژ)

5- طراحی ، محاسبه و اجرای کلیه سازه های بتنی و فولادی

6- طراحی و اجرای سونا و جکوزی

1- طراحی خط تولید

2- طراحی و اجرای سیستمهای بسته بندی

3- طراحی و ساخت سیستمهای رباتیک

4- طراحی و برنامه نویسی logo, plc ومیکرو کنترلها

5- طراحی و اجرای دکلهای مخابراتی

6- طراحی و اجرای شبکه های وایرلس

7- تامین کالاهای مورد نیاز صنایع بزرگ کشور از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد و ریخته گری

 

1- طراحی سیستم آبیاری هیدرو پونیک، آیروپونیک، کشت خاکی و اجرا

2- طراحی و اجرای سیستم کشت

3- طراحی و اجرای کلیه سازه های گلخانه ای 

4- طراحی و اجرای سیستم های کنترل اقلیم و ایردوابرلس

5- مشاوره برای اجرای پروژه گل کشاورزی

1-تهیه برنامه زمانبندی کلی پروژه با توجه به موارد قرارداد

2- تعیین حدود برنامه های فرعی مرتبط با طراحی، تدارکات و امور اجرایی پروژه با توجه به برنامه کلی پروژه

3- کنترل برنامه های زیرپروژه با استفاده از گزارشات مسئولین برنامه ریزی واحدهای زیر ربط

4- تعیین بودجه پروژه و مقایسه با هزینه های انجام شده

5- تهیه گزارشات پیشرفت فیزیکی و هزینه های پروژه جهت مدیریت پروژه و نظارت و اجرا

6- جمع آوری اطلاعات برای تهیه صورت وضعیت ها جهت ارائه به کارفرما با توجه به عملیات انجام شده

×

 

WhatsApp Chat

×